Ansatte

Oversikt over ansatte – avdelingsvis. E-postadressene og telefonnumrene er klikkbare.

Administrasjon

Kim André Fremming

Daglig Leder

480 29 400
kimandre@kongsvingerauto.no

Gro Kristin Granvold

Regnskapssekretær

628 88 060
gro@kongsvingerauto.no

Salg

Victor Zetterberg

Selger

93 82 64 62
victor@kongsvingerauto.no

Finn Erik Ruud

Salgssjef

91 51 30 96
finn.ruud@kongsvingerauto.no

Tommy Myhren-Gusterudmoen

Selger

90 17 12 05
tommy@kongsvingerauto.no

Deler & Tilbehør

Kamilla Skyrud

Delesjef

97 67 93 46
kamilla@kongsvingerauto.no

Benjamin Bråthen

Lærling

90 74 52 22
benjamin@kongsvingerauto.no

Verksted & Service

Ståle Østgård

Kundemottaker og garantiansvarlig

90 60 92 36
stale@kongsvingerauto.no

Jon Olav Fjeldseth

Teknisk Leder / Mekaniker

92 68 60 53
verksted@kongsvingerauto.no

Patrick Karterud

Master Tekniker Nissan

62 88 80 60
verksted@kongsvingerauto.no

Ola Thorshaug

Mekaniker

62 88 80 60
verksted@kongsvingerauto.no

Jonas Moe

Mekaniker (Lærling)

62 88 80 60
verksted@kongsvingerauto.no